Nárazuodolné šiltovky

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Nárazuodolné šiltovky

Pre zamestnancov, ktorým nehrozí úraz hlavy do takej miery, ako je tomu v stavebníctve, je vhodná o čosi ľahšia a jednoduchšia ochrana hlavy. Nárazuodolné šiltovky patria do kategórie ochranných pomôcok, ktoré sú štýlové a vhodné aj na bežné nosenie. U nás nádete:

  • nárazuodolné šiltovky,
  • odvetrané šiltovky odolné voči nárazom,
  • šiltovky s dlhou životnosťou.

Šiltovka pre náročných

Pri práci potrebujete byť chránení, no zároveň sa musíte cítiť pohodlne a bez obmedzení. Preto si mnohí z vás vyberajú zateplené vesty namiesto zimných búnd. Mnohí z dôvodu pohodlia siahajú po nárazuodoných šiltovkách v prípade, že si povaha ich práce nevyžaduje nosenie bezpečnostnej prilby. Samozrejme, všetky tieto ochranné pracovné prostriedky nájdete aj na našom e-shope.

Naše šiltovky odolné voči nárazu majú baseballový štýl. Sú odvetrané a vystlané podšívkou z polyetylénu a komfortným materiálom EVA. Ten je zodpovedný za tlmenie nárazov a ochranu hlavy. Navyše, všetky naše šiltovky si môžete pomocou spony na zadnej strane pohodlne nastaviť. Vďaka kvalitnému vyhotoveniu môžete šiltovky bezpečne prať bez toho, aby ste sa museli obávať ich znehodnotenia alebo odlepenia bezpečnostnej výstuže.

S výberom vhodnej nárazuodolnej šiltovky alebo bezpečnostnej prilby vám veľmi radi pomôžeme. Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.

17,86  / 14,88  bez DPH
Dopredaj

COLTAN pracovné oblečenie

ŠIL COLTAN, N. M/KR MODRÁ, šILT
14,11  / 11,76  bez DPH
16,66  / 13,88  bez DPH
22,18  / 18,48  bez DPH
Dopredaj

KAIZIGRSH pracovné oblečenie

ŠILTOVKA KAIZO, TPE VÝSTUŽ, SIVÁ-ČIERNA
18,34  / 15,28  bez DPH